Van Trans Service

TIR СТО, Шиномонтаж

ПЕРЕВАГИ

⚙️ Найнижчі ціни

⚙️ Швидке виконання поставлених задач

⚙️ Ремонт шин будь-якої складності

⚙️ Нарізання протектора шин

⚙️ Можливість безготівкового розрахунку

⚙️ Шиномонтаж СГ техніки до 56R

⚙️ Можливість забронювати час для обслуговування

⚙️ Індивідуальний підхід до кожного клієнта

⚙️ Великий асортимент шин в наявності та під замовлення 

ПРО НАС

    TIR СТО Van Trans Service - ваш надійний помічник з технічного обслуговування і ремонту вантажного автотранспорту та причепів. Наша компанія забезпечує в повному обсязі послуги з діагностики, ремонту та обслуговування вантажних авто та причепів. Ми спеціалізуємося на шиномонтажі:

🔧легкових автомобілів

🔧вантажних автомобілів

🔧сільськогосподарської техніки (СГ)


    У нашому TIR магазині ви зможете придбати запчастини до вантажних авто та причепів, а також нові або б/у вантажні шини. Також ми пропонуємо ремонт та заміну шин, продаж нових та вживаних шин для вантажних автомобілів.


    Наші висококваліфіковані майстри виконують професійний ремонт різних вузлів і систем транспортного засобу, включаючи ремонт:

🛠️ходової частини

🛠️гальмівної системи

🛠️пневмосистеми

🛠️КПП

🛠️електропроводки


    Здійснюємо комп'ютерну діагностику для виявлення і усунення будь-яких несправностей та поломок. Крім того, ми пропонуємо ремонт та обслуговування гідравліки, малярні та зварювальні роботи, а також реставраційні роботи кузовних деталей і алюмінієвих причепів.


    Також наші послуги включають ремонт пневмосистеми, кермової системи, а також реставраційні роботи кузовних деталей та осей. Ми також надаємо послуги з розвалу/сходження, 3D розвалу вантажних авто та причепів, а також ремонт та заміну коробки передач та ремонту тентів.


    Довірте свій транспортний засіб професіоналам Van Trans Service і отримайте найвищу якість обслуговування за доступними цінами.  

 

    Запрошуємо відвідати нас за адресою: вулиця Івана Кожедуба, 363, Біла Церква, Київська область, 09100. Автошлях М05 Київ – Одеса в напрямку Одеси, орієнтир Авторинок за надземним переходом поворот праворуч, і за залізничним переходом праворуч.

НАША АДРЕСА

ЗАЛИШТЕ ВАШ ЗАПИТ

ВІДГУКИ